Kiek galima uždirbti Viešvilėje?

Smalsu skaičiuoti svetimus pinigus...

0
940
peržiūros (-a, -ų)

„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija savo interneto svetainėse skelbia išsamius ir patogiai pateiktus duomenis apie įmonių mokamus vidutinius atlyginimus.

 

Pasidomėjome kiek galima uždirbti Viešvilėje. Miestelis nors ir nedidelis, bet darbo vietų galima suskaičiuoti tikrai nemažai. Tačiau apie atlyginimus siekiančius tūkstantį eurų – telieka tik pasvajoti…

Taigi, kiek žmonės uždirba Viešvilėje? Nuo š.m. rugsėjo didžiausius atlyginimus gauna Skalvijos vaikų globos namų darbuotojai, su jais kartu džiaugiasi ir Viešvilės rezervato specialistai, kurių atlyginimas mažesnis tik keliomis dešimtimis eurų.

SODROS ir VMI duomenimis net minimalaus atlygio už darbą negauna G. Stoškui priklausančios parduotuvės Viešvilėje darbuotojos.

Įmonių registruotų ne Viešvilėje, bet paslaugas teikiančių mūsų miestelyje (Žemaitijos pienas,  VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkarda, UAB „Gulbelė“ parduotuvė AIBĖ) duomenys apie atlyginimus vertintini kritiškai, kadangi sunku patikėti, kad parduotuvės ČIA pardavėjos atlyginimas galėtų būti virš 1000 eurų (te nesupyksta pardavėjos), o Viešvilės užkardos pasieniečių vidutinis atlyginimas nesiekia ir šešių šimtų eurų.

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.