Apklausa. Ar reikalingos Viešvilėje tylos zonos?

Jurbarko rajono savivaldybė rengia gyventojų apklausą dėl savivaldybės teritorijoje esančių tyliųjų viešųjų zonų ir tyliųjų gamtos zonų nustatymo poreikio.

0
800
peržiūros (-a, -ų)

Tyliają viešąja zona Viešvilėje norima paskelbti Skalvijos vaikų globos namų teritoriją (Klaipėdos g. 78, Viešvilės mstl., Jurbarko r.), o Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato teritoriją savivaldybė siekia nustatyti tyliąja gamtos zona.

 

Viešosiose tylos zonose rimties neturėtų trikdyti transporto, pramonės ar komercinės ir gamybinės veiklos triukšmas, o gamtoje taip pat neturėtų girdėtis ir  mechanizmų skleidžiamo triukšmo ir buitinės veiklos, kaimynų ar lankytojų keliamo triukšmo ar rekreacinės veiklos triukšmo.

Viešviliečiai tiesiogiai savo nuomonę dėl tokių zonų nustatymo seniūnijos terirotrijoje gali pareikšti atėję į seniūnijos administracijos apstatą adresu Klaipėdos g. 63, Viešvilė.

Apklausa vyks nuo 2017 m. rugsėjo 5 d. iki 2017 m. lapkričio 30 d.

Jurbarko rajono savivaldybės administarcija kviečia visus gyventojus dalyvauti apklausoje dėl savivaldybės teritorijoje esančių tyliųjų zonų nustatymo poreikio.

Ar sutinkate, kad Skalvijos vaikų globos namų teritorija būtų paskelbta tyliąja viešąja zona?

  • Sutinku (100%, 3 Votes)
  • Nesutinku (0%, 0 Votes)

Total Voters: 3

Loading ... Loading ...

Ar sutinkate, kad Viešvilės rezervato teritorija būtų paskelbta tyliąja gamtos zona?

  • Sutinku (83%, 5 Votes)
  • Nesutinku (17%, 1 Votes)

Total Voters: 6

Loading ... Loading ...

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.