Viešvilės pasieniečiai skubėjo į pagalbą

Girtam traktorininkui nepasisekė dukart – iš pradžių jis užklimpo laukuose prie Kalvelių kaimo, o vėliau pateko į rankas jam padėti atskubėjusiems pasieniečiams, apylinkes stebėjusiems per sienos kontrolės sistemą. Be to, vyras neturėjo teisė vairuoti traktorių.

0
810
peržiūros (-a, -ų)

Praėjusio šeštadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pareigūnai, naudodamiesi technine vaizdo stebėjimo sistema, užfiksavo užklimpusį traktorių. Ši vieta prie pat sienos su Rusija, Jurbarko rajono Kalvelių kaime.

Pasieniečiai nusprendė pagelbėti įklimpusiam ir, atrodė, nežinančiam ką daryti traktorininkui. Viešvilės užkardos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą ir rado laukuose smarkiai įklimpusį traktorių „JUMZ“. Čia pat buvo ir traktorininkas, 30-metis vietinis gyventojas. Jis išraiškingai ir emocionaliai pasieniečiams papasakojo, kaip vairavo traktorių, kaip užklimpo ir kaip pateko į šią situaciją.

Pasakojimo beklausiusiems VSAT pareigūnams kilo įtarimų, kad vairuotojas turės problemų ne tik dėl užklimpusios transporto priemonės, bet ir dėl savo būsenos. Pasieniečiai į įvykio vietą iškvietė Jurbarko policijos pareigūnus, kuriems perdavė neblaivų vairuotoją – jam nustatytas 1,48 prom. girtumas.

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.